Zadzwoń do nas
ZADZWOŃ
tel. 793 228 289
tel. 693 827 948
FORMULARZ
KONTAKTOWY

Skontaktuj się z nami

Co nas wyróżnia?

 10  powodów

 dla których warto uczyć się w Mobilnej Szkole One-to-One

 1. Indywidualny tok nauczania Zajęcia idealnie dopasowane do Państwa potrzeb, predyspozycji i umiejętności.
 2. Wygoda i komfort Od Państwa zależy, gdzie odbywają się zajęcia w domu, w pracy czy naszej szkole. Ponadto sami Państwo wybieraja dogodny dla siebie termin spotkań. – Uczycie się bez wychodzenia z domu ,pracy lub firmy.
 3. Pierwsza lekcja jest bezpłatna - Wystarczy zadzwonić i umówic się na spotkanie, a Lektor dojedzie do Panstwa domu lub pracy. Dzieki temu bez ryzyka moga Państwo przekonać się o wysokiej jakości nauczania w naszej szkole.
 4. Uczysz się szybciej i skuteczniej: Zajęciach indywidualne pozwalają przerobić oraz utrwalić znacznie więcej materiału podczas godzinych zajęć. Nauka w małych grupachszybszemu przełamaniu bariery językowej.
 5. Oszczędnosc czasu - Czas dojazdu lub przywożenie i odbieranie dziecka ze szkoły jest czasem, który mogą Państwo poświęcić na inne obowiązki lub przyjemności.Szanując Panstwa cenny czas nasi lektorzy dojadą do Panstwa domu lub firmy.
 6. Bezpłatny dojazd do klienta - Nasi lektorzy dojeżdżają do Panstwa bezpłatnie na terenie miasta Zielona Góra co stanowi dodatkową oszczędność Państwa pieniędzy.
 7. Żadna lekcja nie przepada ponieważ dajemy możliwość odwołania lekcji i odrobienia jej w późniejszym terminie (do końca kolejnego miesiąca).
 8. Doskonali lektorzy - Naszą kadrę stanowią wykwalifikowani lektorzy posiadający wykształcenie filologiczne oraz doświadczenie w prowadzeniu zajęć z osobami w różnym wieku i na wszystkich poziomach zaawansowania.Przede wszystkim jednak jesteśmy ludźmi ,których pasją jest nauczanie i praca z naszymi słuchaczami. Doskonale wiemy, ze dobry lektor stanowi 50% sukcesu.
 9. Zapisy przez cały rok - Naukę mogą Państwo rozpocząć w dowolnym momencie, również w wakacje.
 10. Przyjazne zasady współpracy- Indywidualnie ustalamy termin i sposób platnosci. Nie musisz placic za semestr lub rok z góry.
 11. Meteriały dydaktyczne- Pracujemy na najnowszych materiałach najlepszych wydawnictw językowych:Longman,Oxford,MacMillan