Zadzwoń do nas
ZADZWOŃ
tel. 793 228 289
tel. 693 827 948
FORMULARZ
KONTAKTOWY

Skontaktuj się z nami

Dla dorosłych

Profesjonalny kurs indywidualny idealnie dostosowany do potrzeb i możliwości każdego słuchacza. Uczymy osoby w każdym wieku niezależnie od ich poziomu zaawansowania językowego.

W pełni dostosowujemy sposób prowadzenia zajęć oraz program nauczania do indywidualnych oczekiwań każdego Ucznia. Dzięki temu osiągamy znacznie lepsze i szybsze efekty od szkół stacjonarnych.

Dojeżdżamy na zajęcia do Państwa miejsca zamieszkania lub pracy od poniedziałku do soboty. Zajecia mogą się również odbywać w naszej szkole.

Pierwsza lekcja jest bezpłatna i niezobowiązująca. Wystarczy zadzwonić i umówic się na spotkanie, a Lektor dojedzie do Panstwa domu lub pracy. Dzieki temu bez ryzyka moga Państwo przekonać się o wysokiej jakości nauczania w naszej szkole.

Naszą kadrę stanowią wykwalifikowani lektorzy posiadający wykształcenie filologiczne oraz doświadczenie w prowadzeniu zajęć z osobami w różnym wieku i na wszystkich poziomach zaawansowania. Przede wszystkim jednak jesteśmy ludźmi ,których pasją jest nauczanie i praca z naszymi słuchaczami.