Zadzwoń do nas
ZADZWOŃ
tel. 793 228 289
tel. 693 827 948
FORMULARZ
KONTAKTOWY

Skontaktuj się z nami

Dla dzieci

Kurs KIDS to ciekawe i efektywne zajęcia , podczas których łączymy elementy ruchowe zabawy z edukacją językowa. Dzięki różnorodnym materiałom multimedialnym wprowadzamy dziecko w świat jezyków bez narazania go na stres i blokadę.

 

Zajecia indywidualne dają znacznie większe możliwości odkrycia ukrytych talentów dziecka i wykorzystania ich w dalszej nauce. Dziecko chętniej uczestniczy w zajeciach oraz częściej ma okazje mowic w obcym jezyku. Znane srodowisko domowe dodatkowo sprzyja koncentracji

Motywacja jest niezwykle ważna dla naszych najmłodszych uczniów . W tym celu zbudowaliśmy cały system nagradzania i samooceniania. Dzięki temu nasze maluchy ucza się chętniej i systematyczniej.

Lektor odnotowuje wszystkie osiagniecia ucznia, tematykę zajec oraz obserwacje dotyczące rozwoju umiejetnosci jezykowych ucznia w indywidualnym dzienniku dzięki czemu rodzice maja kontrole nad postępami dziecka.

Edukacja najmłodszych jest niezwykle wazna i wymaga nie tylko od rodziców, ale również od nauczycieli więcej uwagi i poświęcenia.