Zadzwoń do nas
ZADZWOŃ
tel. 793 228 289
tel. 693 827 948
FORMULARZ
KONTAKTOWY

Skontaktuj się z nami

Dla młodzieży

Kursy exam zapewniają gruntowne przygotowanie do szkolnych egzaminów językowych oraz międzynarodowych egzaminów Cambridge

  • EGZAMIN GIMNAZJALNY

  • EGZAMIN MATURALNY

  • FCE

  • IELTS

Prowadzimy zajęcia indywidualne dojezdzając do Panstwa domu lub zajęcia grupowe(max.4 osoby)w naszej szkole.

Podczas zajęc uwzględniamy wszystkie komponenty danego egzaminu oraz korzystamy oraz przeprowadzamy egzaminy próbne aby nasi słuchacze podchodząc do egzaminu mieli 100% pewności jego zdania.

Dzięki aktualnym materiałom wydawnictwa Oxford, Pearson/Longman i MacMillan jesteśmy stale na bieżąco ze wszelkimi zmianami wprowadzanymi przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Naszą kadrę stanowią wykwalifikowani lektorzy posiadający wykształcenie filologiczne oraz doświadczenie w prowadzeniu zajęć przygotowujących do egzaminów szkolnych i miedzynarodowych i na wszystkich poziomach zaawansowania. Przede wszystkim jednak jesteśmy ludźmi ,których pasją jest nauczanie i praca z naszymi słuchaczami.

Pierwsza lekcja jest zawsze bezpłatna i niezobowiązująca. Wystarczy zadzwonić i umówic się na zajecia, a Lektor dojedzie do Panstwa domu. Dzieki temu bez ryzyka moga Państwo przekonać się o wysokiej jakości nauczania w naszej szkole.