Zadzwoń do nas
ZADZWOŃ
tel. 793 228 289
tel. 693 827 948
FORMULARZ
KONTAKTOWY

Skontaktuj się z nami

Kurs Callan

Metoda Callana = Naucz się angielskiego 4 x szybciej! Mówisz od pierwszej lekcji!

Trwają zapisy do grup 4 - osobowych na poziomie 2, 3, 4, 5 i 7

Oferujemy nauke metoda Callana indywidualnie lub w grupach( max. 4 osoby).

Metoda Callana polega na bardzo intensywnych konwersacjach jest stosowana od ponad 50 lat na całym świecie. Jej fenomen polega na tempie mówienia , wykluczeniu języka ojczystego oraz naturalnym,, wymuszaniu” mówienia.

Stanowi doskonałą alternatywę dla osób, którym zależy na szybkiej nauce języka praktycznego oraz swobodnej komunikacji, ale także dla tych ,którzy przygotowują się do egzaminu Cambridge First Certificate.

Uczysz się 4 x szybciej

Szybkie tempo i autentyczna tematyka przypomina naturalna konwersacje w języku angielskim . Tempo lekcji wymusza ponadto odpowiadanie bez zastanawiania się, czyli bez tłumaczenia na język polski, co znacznie skraca całkowity czas nauki. Nauczyciel ogranicza użycie języka polskiego do minimum(kilkanaście nowych słów), a cała lekcja prowadzona jest w jezyku angielskim . Według Uniwersytetu Cambridge Metoda Callana gwarantuje opanowanie języka i umiejętności swobodnej konwersacji w 80 godzin zamiast 350 przewidzianych w metodzie standardowej, czyli 4x szybciej

Praktyczna strona jezyka

Standardowe metody opierają się głównie na pracy z podręcznikiem. Tymczasem podręcznik w Metodzie Callana jest w czasie lekcji używany przez kilka minut: podczas czytanek i sprawdzania dyktand. Pozostały czas jest poświęcony praktycznemu użyciu jezyka po angielsku.

Mówisz już od pierwszej lekcji

Osoby, uczące się tradycyjnymi metodami, nawet przy bardzo dobrej znajomości gramatyki i słownictwa, często nie potrafią swobodnie się komunikować się w obcym jezyku. Powodem tego jest bariera językowa spowodowana strachem przed popełnieniem błędu. Metoda Callana przełamuje tę barierę poprzez sposób prowadzenia lekcji; uczeń odpowiada na pytania wielokrotnie w czasie każdej lekcji. Wszelkie błędy w wymowie i gramatyce są natychmiast poprawiane przez lektora, dlatego też uczeń na każdej lekcji sprawdza swoje postępy i jest pewien, że to, co mówi, jest gramatycznie poprawne.

95% zdających

Statystyki wykazują, że 95% uczniów uczących się przy pomocy Metody Callana zdaje egzamin Cambridge First Certificate, podczas gdy średnia międzynarodowa innych metod wynosi 70%. Dodając do tego niższy koszt całkowity nauki, Metoda Callana zapewnia znakomite rezultaty w czasie czterokrotnie krótszym i za niższą cenę niż jakakolwiek inna metoda.